قوانین و مقررات در ردیف کن

ü            ضمن خوشامدگویی خدمت شما مشتری محترم به استحضار می رساند لطفا قبل از هرگونه استفاده از سایت و اپلیکیشن موبایل ردیف کن ، در این قسمت با قوانین ردیف کن آشنا شوید از شما خواهشمندیم قوانین را به دقت مطالعه نمایید در صورت استفاده از هر یک از قسمتهای سایت و اپلیکیشن موبایل ردیف کن شما بدون هیچ گونه شرطی با قوانین ردیف کن موافقت نموده اید و مسئولیت تمامی عواقب مشکلات احتمالی بر عهده شما خواهد شد.

ü            کلیه اصول و سیاست کاری ردیف کن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا مشتری نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با مشتری است .

ü            عقد یا قرارداد مطابق ماده 183 قانون مدنی عبارتست از اینکه "یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر تعهد بر امری نمایند و مورد قبول آنها باشد" ؛ بر همین اساس قرارداد آنلاین نیز قراردادی است که از طریق "داده پیام" منعقد می گردد و ثبت سفارش در سایت و دریافت کد سفارش به منزله ی انعقاد قرارداد می باشد و کاربر ملزم به پرداخت مبلغ خدمات ارائه شده است .

ü            اطلاعات فردی که توسط مشتری از جمله مشخصات فردی ، ایمیل و آدرس در درخواست ثبت می نماید درستی آن بر عهده ی مشتری است . در صورتی که مشتری آدرس ثبت شده خود را در درخواست بخواهد تغییر بدهد می بایست آدرس محل جدید را  قبل از اعزام تکنسین ، به سامانه ارائه خدمات ردیف کن اعلام نمایید .

ü            گارانتی هفت روز رضایت خدمات صرفا شامل  همان خدماتی می شود که از طریق سامانه ردیف کن  ارائه شده است.فلذا  قطعات دیگر و خرابی های ناشی از استفاده غیر صحیح و یا دیگر قطعات دستگاه شامل گارانتی نمی باشد.

ü            حداقل سن افرادی که به عنوان مشتری در سایت یا اپلیکیشن ردیف کن  ثبت سفارش می نمایند 18 سال تمام می باشد . در غیر اینصورت تبعات ناشی از ثبت سفارش در سایت یا اپلیکیشن توسط افراد با سن کمتر از 18 سال بر عهده ی ردیف کن نمی باشد .

ü            مشتریان  عزیز می بایست رسید دو برگی خدمات ارائه شده توسط ردیف کن  با ذیل فاکتور ارائه خدمات را امضا نموده و بدین صورت خدمت ارائه شده را تایید و تحویل نمایند .

ü            مشتریان عزیز می بایست مبلغ خدمات ارائه شده در رسید را به صورت نقدی یا به صورت کارت به کارت به تکنسین ردیف کن پرداخت و از وی رسید دریافت نمایند .

ü            اخذ سفارش خدمات توسط ردیف کن در تمامی ساعات شبانه روز از طریق وب سایت ردیف کن ، کانال تلگرام ردیف کن و اپلیکیشن موبایل ردیف کن انجام می گیرد.

ü            امکان تغییر در قوانین و مقررات سایت و اپلیکیشن در هر لحظه وجود دارد . لذا همواره نسبت به مطالعه قوانین و مقررات سایت اقدام نمایید .