شبکه های کامپیوتری

خدمات شبکه های کامپیوتری:نصب, راه اندازی, تعمیرات, ارتقا شبکه کامپیوتری

 راه اندازي شبکه,کابل کشي شبکه,پسيو شبکه,تعميرات شبکه,داکت کشي شبکه,اکتيو شبکه,ارتقاءشبکه

 تیم ردیف کن با در اختیار داشتن کارشناسان خبره در زمینه شبکه های کامپیوتری خدمات زیر را ارائه می دهد:

ü      راه اندازی شبکه

ü      تعمیر و ارتقا شبکه

ü      پسیو شبکه

ü       اکتیو شبکه

ü      داکت کشی شبکه

ü      کابل کشی شبکه

ü      کانفیگ مودم

ü      کانفیگ فایروال

ü      کانفیگ سوئیچ

ü      کانفیگ روتر

ü      تقویت آنتن موبایل

ü      ایجاد لینک ارتباطی

 

شبکه های کامپیوتری در انواع مختلف وجود دارند از جمله شبکه های کابلی،شبکه های بسیم،شبکه های خصوصی و سایر شبکه هایی که با آنها آشنا هستیم.

شبکه ها با توجه به ساختارشان و با توجه به فضا و نوع شبکه که نیاز داریم به دسته های مخلتفی تقسیم می شوند و بطور کل باید گفت که شبکه را از هر نظر بخواهیم بررسی کنیم دارای چند نوع است.

شبکه های کامپیوتری در انجام امور و تبادل اطلاعات به ما کمک های شایانی می کنند و ما نیز با توجه به نوع کاربری که داریم یک شبکه متناسب با فضا و کاری که میخواهیم انجام دهیم تهیه می کنیم اما همیشه شبکه های کامپیوتری بخش از علوم کامپیوتر بوده است که همواره حفظ،نگهداری و سرویس آنها کار دشواری است و هرکسی از پس آن بر نمی آید.

راه اندازي شبکه,کابل کشي شبکه,پسيو شبکه,تعميرات شبکه,داکت کشي شبکه,اکتيو شبکه,ارتقاءشبکه

 عیب یابی شبکه ها در توپولوژی های مختلف متفاوت است و همچنین نصب و راه اندازی شبکه ها امریست که هرکسی که صرفا مهارتی در شبکه داشته باشد نمی تواند به خوبی آنرا انجام دهد چرا که اگر در بخشی از کار قطعه ای اشتباه وصل شود یا امور نرم افزاری شبکه اشتباه برنامه ریزی شود،ممکن است حتی اطلاعات در شبکه گم شود و یا سایر مشکلات و عواملی که ممکن است اگر فردی مهارت لازمه برای نصب و راه اندازی شبکه ممکن است گریبان گیر شما شود.

نصب و راه اندازی شبکه و داکت کشی آنها نیاز به افرادی متخصص در این زمینه دارد چرا که اگر در هر مرحله ی راه اندازی شبکه اشتباهی صورت بگیرد و کاری خارج از اصول انجام شود ممکن است شبکه شما ظاهرا راه اندازی شود اما هیچوقت کیفیت لازمه را ندارد و برای مثال شما سرعت پاینی خواهید داشت.

 

راه اندازي شبکه,کابل کشي شبکه,پسيو شبکه,تعميرات شبکه,داکت کشي شبکه,اکتيو شبکه,ارتقاءشبکه

 

تنظیم مودم،فایروال،سوئیچ،روتر و سایر اجزا در شبکه از اهمیت خاصی برخوردار است چرا که در میزان کیفیت بازدهی شبکه بسیار موثر است و اگر یکبار این تنظیمات برای شبکه شما به خوبی انجام شود شما برای مدت طولانی از یک شبکه بدون قطعی و با سرعت و کیفیت مناسب برخوردار خواهید بود.

تنظیمات مودم در شبکه ها بسیار مهم است و فایروال نیز البته یک مزیت اختیاری است که درصورت تمایل میتوانید روی شبکه ی خود برای افزایش امنیت شبکه نصب کنید و به همراه این دو قطعه با توجه به نوع شبکه خود شما نیاز به سوئیچ و روتر نیز خواهید داشت.

پس از مدتی که شبکه شما راه اندازی میشود در هر نوعی که باشد با توجه به پیشرفت های سریع تکنولوژی شما احساس خواهید کرد که میتوانید یک شبکه بسیار بهتر و با کیفیت تر را برای خود داشته باشید به همین منظور مبحث تعمیرات و ارتقا شبکه مطرح میشود که برای ارتقا شبکه شما نیاز به شماوره افراد متخصص دارید تا بتوانید قطعات مناسب با شبکه خود را تهیه کنید و با کمک متخصصین شبکه بروزرسانی های لازمه را انجام دهید.

 

 

راه اندازي شبکه,کابل کشي شبکه,پسيو شبکه,تعميرات شبکه,داکت کشي شبکه,اکتيو شبکه,ارتقاءشبکه

در کل باید گفت که کلیه امور مربوط به شبکه نیازمند افرادی متخصص و کادری مجرب است تا بتوانند امور نصب و راه اندازی شبکه ,داکت کشی شبکه, پسیوشبکه, اکتیوشبکه,کانفیگ مودم,کابل کشی شبکه,کانفیگ سوئیچ,کانفیگ روتر,تعمیرات شبکه , ارتقا شبکه را به خوبی به انجام برسانند چراکه شبکه عضو مهمی از یک سازمان است و در راه اندازی و نگهداری آن باید دقت کرد،به همین منظور سامانه آنلاین خدمات "ردیف کن" افراد متخصصی را در زمینه شبکه گردهم آورده تا کلیه امور مربوط به شبکه های شما را بر عهده بگیرند.

راه اندازي شبکه,کابل کشي شبکه,پسيو شبکه,تعميرات شبکه,داکت کشي شبکه,اکتيو شبکه,ارتقاءشبکه